Termíny

1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

Hledat
Pokročilé hledání
CEMS Club Prague

Stejně jako na ostatních partnerských univerzitách, najdete i na VŠE tzv. CEMS Club. CEMS Club Prague je studentská organizace sdružující "CEMSáky". Vedení CEMS Clubu pořádá, často ve spolupráci s firemními partnery, pro studenty mnoho zajímavých odborných i společenských akcí.

Veškeré informace, včetně novinek a kalendáře, naleznete na webových stránkách cems.cz a na Facebooku. Studenti každý semestr vydávají magazín CEMS Insider.

Výběr pořádaných akcí:

Gala Event_2016Rookie Weekend
Každý rok na jaře organizuje CEMS Club Prague zvláští setkání pro nově přijaté CEMS studenty - tzv. Rookie Weekend. Během tohoto víkendu mají "CEMS rookies" neopakovatenou možnost se mezi sebou seznámit a užít si skvělou zábavu při mnoha různorodých aktivitách.

Teambuilding Weekend
Pravděpodobně nejoblíbenější událost roku, která se koná vždy na začátku každého semestru. Studenti a absolventi CEMSu mohou strávit příjemný víkend mimo Prahu plný her, párty, výletů a dalších zajímavých aktivit.


Gala Night

Na jaře organizuje CEMS Club Prague exkluzivní společenskou akci - Gala Night. Noc plná hudby, tance a příležitostí pro konverzaci mezi studenty, učiteli a korporátními partnery patří k vrcholům semestru.

Rotation Dinner
Oficiální večeře, konané v prvotřídní restauraci, se účastní také zástupci korporátních partnerů. Princip "rotace" umožní, že po každém chodu se přítomní studenti přesunou k dalšímu stolu (rotují), ale zástupci korporátních partnerů zůstávají na stejném místě. Každý student tak sní každý chod večeře u stolu jiné společnosti. Během jídla mají studenti příležitost si neformálně popovídat se zaměstnanci každého z přítomných korporátních partnerů a získat tak zajímavé informace o povaze společnosti, kariérních příležitostech či průběhu výběrového řízení.

CEMS Drink
Dvakrát měsíčně mají všichni studenti i absolventi skvělou příležitost se sejít a popovídat si u skleničky v některém z pražských klubů, barů či restaurací.

Opening/Farewell/Christmas Party
Ve škále aktivit pořádaných CEMS Clubem nemůže chybět ani party u příležitosti zahájení/ukončení semestru.

CEMS Club Prague byl v letech 2009, 2011 a 2013 zvolen nejlepším CEMS klubem aliance.