Get Connected With BCG | Prague /Nov 23, 2023/ Application by Nov 13

Seeking to discover the world of consulting? Then come down to the Get Connected with BCG | Prague event, an informal dinner with Prague-based BCG consultants held on November 23, 2023, to find out more about your career options with them.

EVENT FOR CZ/SK SPEAKERS ONLY.

Zajímá vás na svět byznysu? Neváhejte a přijďte na neformální večeři s konzultantkami a konzultanty z pražské kanceláře BCG. Dozvíte se více o strategickém management consultingu, co je vlastně náplní práce konzultantů v BCG, jak probíhá výběrový proces a jak se na něj nejlépe připravit. Navíc se seznámíte s možnostmi kariéry v BCG.

Kromě toho, že se dozvíte více o strategickém consultingu budete mít i možnost se setkat s dalšími studentkami a studenty z České republiky a Slovenska.

>>> Registrace ZDE do 13. listopadu, 2023, CET <<<

Průběh večera

18:30 – 19:00 Meet & Greet
19:00 – 21:00 BCG Welcome speech & Dinner
21:00 – 22:00 Networking

❓ V případě dotazů kontaktujte Mottysova.Tereza@bcg.com

💡 The Boston Consulting Group (BCG):
• Globální management consulting firma s 90 kancelářemi v 50 zemích světa
• Řeší největší strategické problémy předních světových i českých firem
• Dlouhodobě se řadí mezi nejlepší zaměstnavatele světa

>>> Chcete-li si prohlédnout všechny nadcházející akce společnosti BCG, přejděte na tuto stránku.

Get Connected With BCG | Prague /Nov 23, 2023/ Application by Nov 13