BCG Prague Connection Event /Nov 3, 2022/ Application: Oct 26, 2022

Interested in the world of business? Want to learn more about strategic management consulting, what the consultant’s job with BCG actually looks like, how does the selection process work and how best to prepare for it? Then come down to the BCG Connection Event, an informal dinner with Prague-based BCG consultants held on November 3, 2022, to find out more about your career options with them.

EVENT FOR CZ/SK SPEAKERS ONLY.

Večeře s BCG, BCG Connection Event | Prague

Zajímá vás na svět byznysu? Neváhejte a přijďte na neformální večeři s konzultantkami a konzultanty z pražské kanceláře BCG. Dozvíte se více o strategickém management consultingu, co je vlastně náplní práce konzultantů v BCG, jak probíhá výběrový proces a jak se na něj nejlépe připravit. Navíc se seznámíte s možnostmi kariéry v BCG. Kromě toho, že se dozvíte více o strategickém consultingu budete mít i možnost se setkat s dalšími studentkami a studenty z České republiky a Slovenska.

>>> Registrace ZDE do 26. Října, 2022, CEST <<<

Průběh večera

18:30 – 19:00 Meet & Greet
19:00 – 21:00 BCG Welcome speech & Dinner
21:00 – 22:00 Networking

• K registraci stačí zaslat CV. Motivační dopis a transkripty nejsou potřebné.
• Z důvodu omezené kapacity budou podrobnější informace o konání akce rozseslány vybraným uchazečům.

❓ V případě dotazů kontaktujte Mottysova.Tereza@bcg.com

The Boston Consulting Group (BCG):
• Globální management consulting firma s 90 kancelářemi v 50 zemích světa
• Řeší největší strategické problémy předních světových i českých firem
• Dlouhodobě se řadí mezi nejlepší zaměstnavatele světa
BCG Prague Connection Event /Nov 3, 2022/ Application: Oct 26, 2022