Termíny

1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

Hledat
Pokročilé hledání
Plzeňský Prazdroj

Jsme Prazdroj!BF_cmyk2

  • Jsme hrdí nato, že jsme lídři českého trhu.
  • Máme vášeň pro pivo.
  • Neustále usilujeme o dokonalost ve všem, co děláme.
  • Stále hledáme možnosti pro náš růst.
  • Bereme na sebe osobní zodpovědnost, pracujeme a vítězíme srdcem, jako tým.


Plzeňský Prazdroj je českým národním symbolem. Jeho úspěch byl vždy založen na profesionalitě, nadšení a talentu zaměstnanců. Společnost dodržuje ty nejvyšší standardy, abych mohla spotřebitelům nabídnout ten nejlepší pivní zážitek. Hodnoty jsou sdíleny po generace a jedinečnost piva oslavuje mistrovskou práci, která jej stvořila.

Plzeňský Prazdroj není běžnou firmou. Zaměstnanci jsou hrdí na svoji práci. Pečují o vzácné receptury značek a dědictví, které jsme obdrželi od našich předků. Drží pohromadě a věří si navzájem. Nebojí se nových výzev. Takoví byli naši předkové a takoví jsme i my.

a

Plzeňský Prazdroj navazuje dlouhodobou spolupráci s nadanými studenty vybraných vysokých škol. Ti mají možnost absolvovat pracovní stáže a vyzkoušet si práci v profesionálně vedené společnosti a otestovat svoje schopnost v praxi při realizaci náročných projektů.

Vybraným stážistům ja po ukončení studia garantována pracovní smlouva podle jejich zaměření a možnost dlouhodobé kariéry ve společnosti. Stáže jsou určeny pouze studentům posledních ročníků pětiletého studia (4. a 5.). Obecným požadavkem pro všechny stáže je dobrá znalost anglického jazyka.

Termíny pro přihlášení na letní stáže jsou vypisovány pravidelně na podzim a jaře. Přehled aktuálně otevřených pozic naleznete na http://prazdroj.jobs.cz/ .