1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

McKinsey – Next Generation Women Leaders Award 2017

McKinsey & Company zve studentky i zkušené profesionálky do souteže Next Generation Women Leaders Award 2017!

Jedním z hlubokých přesvědčení a zájmů společnosti McKinsey je rozvoj potenciálu vůdcovských schopností žen. Motivovat ženy k účasti na vedoucích pozicí se snaží každý den, a to jak interně, tak i prostřednictvím klientů. Nyní zve McKinsey všechny studentky či zkušené profesionálky, aby svou kariéru v oblasti leadershipu nastartovaly právě s nimi.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, nezapomeňte se do 6. března 2017 přihlásit zde.

Společnost hledá zejména ženy:

• se silnou osobností a kreativním myšlením, které rády řeší komplexní problémy
  • které těší práce v kolektivu
  • které aktivně vyhledávají příležitosti k rozvoji vlastního potenciálu.

Kandidátky by rovněž měly mít zájem na využítí svého k talentu za účelem pozitivní změny nejen v jejich životě ale ku prospěchu celé společnosti.

Pokud se právě Vy cítíte být tou pravou kandidátkou, neváhejte a přihlaste se do Next Generation Women Leaders Award! Budete tak mít skvělou příležitost dozvědět se více o společnosti McKinsey a lidech v ní a také s

tát se součástí neobyčejné mezinárodní sítě talentovaných žen.

Vítězky soutěže získají:

• 2 000 EUR (nebo ekvivalent v lokální měně), které budou moct využít na úhradu školného, stáž, dobrovolnickou práci, výzkum či jiný samostatný projekt apod.
  • individuální mentoring od jednoho z konzultantů z McKinsey
  • možnost účasti a pozvání na vybrané události společnosti McKinsey.

Pro více informací o přihlašovacím procesu klikněte zde nebo navštivte stránky projektu.Další užitečné informace najdete také na facebookové stránce Next Generation Women Leaders.