Termíny

1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

Hledat
Pokročilé hledání
Studijní obor International Management

IMG_3750Navazující magisterský studijní obor International Management vyučovaný plně v angličtině a akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy realizuje na VŠE Fakulta podnikohospodářská. Program je určen talentovaným absolventům bakalářského studijního programu s výbornou znalostí anglického jazyka, znalostí dalšího cizího jazyka a se zájmem o mezinárodní podnikatelské prostředí.

Východiskem studijního oboru International Management je mezinárodní program CEMS MIM (Master in International Management). Nedílnou součástí studia je zahraniční semestrální pobyt na jedné z partnerských univerzit aliance CEMS.

Splněním všech podmínek studijního oboru International Management získává student titul Ing.

Po splnění všech podmínek studijního oboru International Management a účásti na:

  • Blokovém semináři (koná se krátce před začátkem prvního semestru studia po dobu jednoho týdne),
  • Skill seminářích (1-2 denní, probíhají průběžně během akademického roku)
  • Internship v zahraničí (min. 10 týdnů)

student získavá také mezinárodně uznávaný certifikát CEMS MIM, Master in International Management.

Studijní obor International Management přináší absolventům nejen vysoký akademický standard znalostí, ale díky unikátní kombinaci předmětů a studijních povinností, také získávání profesionálních dovedností. Tímto zvyšuje kvalifikaci studentů v oblasti mezinárodního podnikání a managementu a spoluvytváří předpoklady k budování úspěšné pracovní kariéry v náročném mezinárodním prostředí.

Program CEMS Master in International Management obsadil i v roce 2015 přední místo v prestižním hodnocení Financial Times. CEMS MIM se umístil na 4. pozici, dlouhodobě se umísťuje mezi top navazující magisterské studijní obory v oblasti managementu.

Stránky FT hodnocení >>     Historické hodnoty rankingu>>