Termíny

1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

Hledat
Pokročilé hledání
Absolventi

Po celém světě sdružuje absolventy CEMS Alumni Association, jejíž prezidentkou je Wieteke Dupain (wieteke.dupain[at]cems.org).

Prezidentkou CEMS Alumni Association Prague, je absolventka Pavlína Šimurdová, víceprezidentem je Vojtěch Opleštil a pokladníkem Jan Horáček. Tato asociace sdružuje absolventy programu CEMS a pořádá formální či neformální akce. V případě zájmu o zapojení se do CEMS Alumni Association Prague kontaktujte Pavlínu Šimurdovou (cemsalumni[at]seznam.cz). Akce jsou postovány v rámci Facebookové skupiny Official CEMS Group Czech Republic.

_0006198Absolventi mohou využívat výhod společenství CEMS i po své graduaci a mohou se tak mezi sebou i se současnými studenty setkávat při různých příležitostech na profesní i přátelské úrovni. Rádi také uvítáme hostující absolventy v rámci CEMS kurzů či bakalářských kurzů (mj. určitá forma propagace programu). Mnozí absolventi CEMSu si vybudovali silné pracovní postavení a chtějí se nadále podporovat nejen mezi sebou, ale mají zájem poznávat i další ročníky absolventů a studentů. Mezi aktivity asociace patří mentoringový program, společenské a zábavné události, sportovní akce, mentoring a profesionální setkání "Meet the ....", kde úspěšní absolventi z různých oborů prezentují a předávají své zkušenosti především aktuálním CEMS studentům. . Informace z minulých let, kdy byl prezidentem Vojtěch Opleštil, naleznete zde: http://cemsalumniprague.blogspot.com.

Ke konci akademického roku 2015/2016 program CEMS MIM na VŠE absolvovalo více 462 studentů (celosvětově absolvovalo 10 751 studentů).

CEMS Office na VŠE pořádá každé dva roky CEMS Alumni Soireé, které se konalo červnu 2015 a 2013. Další takové setkání je plánováno na 8. 6. 2017, všichni alumni obdrží pozvánku na e-mail uvedený v databázi cems.org.