Termíny

1.9.2015 - 31.8.2017 - Harmonogram - ZS 2016/2017 a LS 2016/2017

Hledat
Pokročilé hledání
Mezinárodní akce

CEMS Career Forum

Ať už patříte mezi studenty, absolventy, zástupce korporátních partnerů či akademiky, CEMS Career Forum vám nabízí skvělou příležitost navázat hodnotné profesní vztahy a posílit váš osobní i pofesionální rozvoj.

Díky konceptu Career Forum, CEMS nabízí společnostem, studentům a absolventům (promoce v posledních 4 letech) komplexní servis včetně organizace předpřipravených pohovorů a akreditovaných skill seminářů, které doplňují tradiční stánky jednotlivých společností a prezentace.

V posledních letech se Career Forum koná ve Vídní v prostorách WU Vien, dříve se konala v Budapešti na Corvinus University of Budapest.

22957460373_8e547ed802_oCEMS Annual Events

Annual Events patří k vrcholům akademického roku CEMS. Představují výjimečnou příležitost pro setkání celé CEMS komunity k diskusím, rozhodování, networkingu a promocím studentů CEMS MIM.

Informace o již konaných CEMS Annual Events naleznete zde. Informace o nastávající události naleznete zde: http://www.cemsannualevents.com.

CEMS Regional Events

V4 Forum
Tato událost, pořádaná CEMS Cluby ze zemí tzv. "Visegrádské čtyřky" (CZ, SK, PL a H), se každý rok koná v jedné z těchto zemí (kromě Slovenska, kde není CEMS universita) a postupně rotuje. Hlavním cílem je představit tento region mezinárodním studentům a umožnit jim nahlédnout do fungování zdejších trhů a firem.

V dubnu 2013 se konference konala v České republice. Tématem konference bylo: Strategic Decisions in a Fast-changing Environment. Akce se zúčastnilo 70 vybraných studentů z 13 členských univerzit aliance CEMS. Video zachycující průběh celé konference můžete shlédnout zde.

V dubnu 2016 se akce bude konat opět v Praze.

Nordic Forum

Nordic Forum je největší každoroční akce, pořádaná CEMS Clubem Helsinki pro studenty a korporátní partnery. Tato událost, vytvořena exkluzivně pro studenty programu CEMS MIM, se skládá ze tří dnů plných interaktivních skill seminářů a společenských akcí s korporátními partnery a ostatními studenty.

Marenostrum

Marenostrum (v latině "naše moře") je důležitou regionální akcí a mezinárodním fórem  univerzit středozemního regionu: Bocconi University (Miláno), ESADE Business School (Barcelona) a Nova School of Business and Economics (Lisabon).

DACH Forum

DACH Forum je pořádáno na roční rotační bázi a jeho cílem je spojovat studenty nejen z německy mluvících zemí (Německo, Rakousko a Švýcarsko).

Asia Pacific Forum

CEMS Asia Pacific Forum se koná vždy v září v prostoráchNational University of Singapore (NUS). Více informací naleznete zde.

Více informací naleznete na stránkách CEMS Alliance - Events.

Pozn: 1x během studia mohou studenti zažádat o příspěvek na CEMS Regional Event. Příspěvek (ve formě mimořádného stipendia) lze využít na akce mimo ČR a mimo zemi, ve které student absolvuje semestr v zahraničíí. Příspěvek do maximální výše 5 000 CZK (cca 185 EUR) lze využít k pokrytí platby registračního poplatku, dopravy a ubytování výlučně až po konání akce.